ÚvodPřístroje → CAVITALyse

 

CAVITALyse – přístroj na kavitaci, bezbolestnou liposukci

CAVITALyse je nejnovější francouzský kavitační přístroj, který pracuje na principu nízkofrekvenční ultrazvukové kavitace. CAVITALyse je nepostradatelným pomocníkem při tzv. bezbolestné liposukci, tedy odbourávání podkožního tuku a formování postavy.

 

Jaké jsou výsledky ošetření?

Již při absolvování první kavitace jsou patrné úbytky v průměru 1-3 cm. Samozřejmě je možné opakovat více ošetření. Další se může bez obav zopakovat již po 7-10 dnech. Maximální počet ošetření v jednom cyklu je 5 návštěv.

 

Výsledky ošetření CAVITALyse - klinická studie 50 osob

Studie které se zúčastnilo 50 osob. Testoval se kavitační účinek přístroje CAVITALyse. Věk zúčastněných se pohyboval v rozmezí 22 – 61 let, váha od 52 do 88 kg a výška od 155 do 180 cm. Ošetření bylo zaměřeno na oblasti břicha, hýždí a stehen. Byly provedeny 3 ošetření s frekvencí 1x týdně. Každý z účastníků vypil během dne 1,5-2 litry pramenité vody. Po 3 ošetření byly zjištěny tyto výsledky:

Došlo k redukci obvodu průměrně o 1,62 cm za první návštěvu a 4,35 cm po třetí návštěvě. Celkově bylo dosaženo výborných nebo dobrých výsledků v 85%. Zároveň došlo k celkovému úbytku objemu od 9-11%.

 

Výhoda kavitace

Velká výhoda kavitace je zejména v neinvazivnosti a bezbolestnosti ošetření, které se dá provést tzv. „ v době polední pauzy“.

 

Pro koho je kavitace vhodná?

Aplikace kavitace je vhodná na ty oblasti těla, jejichž tuky méně reagují na lipolýzu, jako jsou boky (tzv. jezdecké kalhoty), stehna, hýždě, kolena, paže, břicho a další partie těla.
Kavitaci často využívají ženy ve středním věku ale i modelky a štíhlé ženy pro formování postavy. Kavitace je samozřejmě vhodná i pro muže.

 

Jakým způsobem je tuk vyloučen z těla ven?

Tuk rozpuštěný po kavitaci je zpracován převážně játry a ledvinami (metabolicky). Proto je vhodné doplnit ošetření o lymfatickou masáž, která vyplavení urychlí.

 

Je kavitace vhodná na celkové odstranění tuku jako US2A nebo k lokální redukci?

Je třeba zdůraznit, že kavitace nevyvolává lipolýzu (rozložení, štěpení tuků) jako u přístroje na hubnutí US2A, ale je určena k lokálnímu odbourání tukové tkáně.

 

Média

Video CAVITALyse

 

Kam pokračovat?Kosmetické přístroje, kterým věříme a sami používáme

Kdo jsme a jak vám můžeme pomoci?

Salon Korunka působí ve výhradním zastoupení v ČR a SR jako obchodní, servisní a školící partner společnosti ADM (Advance Derma Method) - předního francouzského výrobce kosmetiky a profesionálních kosmetických přístrojů.

Najdete u nás pouze přístroje, které sami používáme v našich salonech. Výsledky všech přístrojů v naší nabídce jsou tak ověřeny a podloženy našimi vlastními zkušenostmi.Získejte kalkulaci financování (pronájem/zakoupení)


Duolift Sequential BCV Face
Duolift Sequential BCV Face & Body
Duolift Sequential RCV Face
Duolift Sequential RCV Face & Body
US2A Sequential
CAVITALyse

Způsob pořízení přístroje:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné